tel.: 34 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / rekomendujemy

3
kwietnia
2017

Spotkanie autorskie z Mariuszem Broszkiewiczem - członkiem Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART FOKUS 13

MAŁOPOLSKIE WARSZTATY DLA AKUSTYKÓW: 'Człowiek, wiedza, twórcze działanie...'

przeglądaj wydarzenia:

 


 

Mariusz Broszkiewicz
Pasjonat fotografii, artysta który dostrzega otaczające nas interesujące tematy tworząc atrakcyjne, perfekcyjne technicznie fotografie.
Świadomy wizualnego znaczenia koloru i jego oddziaływania na linię i kształt szczególną uwagę zwraca właśnie na kolor i światło jednocześnie prezentując własny punkt widzenia świata.
Członek Zarządu Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej, Stowarzyszenia Twórców w Warszawie, Współtwórca i Członek Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART FOKUS 13 , Członek Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku, Członek Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego w Bełchatowie, Honorowy Członek Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców - Region Świętokrzyski w Kielcach, Honorowy Członek Myślenickiej Grupy Fotograficznej MGfoto w Myślenicach, Organizator warsztatów i plenerów fotograficznych, praca z młodzieżą i promowanie młodych talentów.
Autor ponad dwudziestu wystaw indywidualnych i dziesiątków zbiorowych w kraju i za granicą. Laureat licznych konkursów fotograficznych. Publikacja prac w albumach i rożnych miesięcznikach fotograficznych.

MAŁOPOLSKIE WARSZTATY DLA AKUSTYKÓW: 'Człowiek, wiedza, twórcze działanie...'

przeglądaj wydarzenia: