tel.: (34) 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / wystawy

27
kwietnia
2018

Pokonkursowa wystawa fotografii Międzynarodowego Konkursu Fotografii Cyfrowej CYBERFOTO 2018

Wystawa Malarstwa i Ceramiki artystów plastyków Elżbiety i Lecha Ledeckich wraz z uczniami Pn.”Nauczyciel i uczniowie” Indywidualna Wystawa Malarstwa Gabrieli Polaczek

przeglądaj wydarzenia:

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie
zaprasza na otwarcie pokonkursowej wystawy fotografii
XXI Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji CYBERFOTO 2018

Wernisaż wystawy odbędzie się 27 kwietnia 2018 o godz. 19.00 w Galerii ART-FOTO
Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a
Termin ekspozycji /exposure/: 27.04. - 25.05.2018
Wstęp wolny

W programie:
- ogłoszenie wyników, wręczenie nagród Laureatom
- wykład Krzysztofa Jureckiego - „Fotomontaż i jego odmiany w historii fotografii”

zaproszenie na wernisaż

Lista osób zakwalifikowanych do wystawy Cyberfoto 2018

L.p.

Autor

Miejscowość/Kraj

Tytuły prac

1

Krzysztof Szlapa

Katowice

„Defiguracja B048, D059”

2

Magdalena Grodzka

Kraków

„Była zabawa”

3

Karol Szafran

Podłęże

„Czwarty stan skupienia”

4

Justyna Pezała

Gdynia

„Noc kruków”, „Powrót”

5

Robert Witkowski

Kiełpin

„Splątani 1”

6

Janina Mazuś

Częstochowa

„Jestem pamięcią”

7

Marek Sutkowski

Warszawa

„Każdy ma swojego boga”

8

Edward Jastrzębski

Grudziąc

„Eksplozja namiętności”, „Zwolnij”

9

Agata Dworzak-Subocz

Grębocin

„Opacity 1,2”

10

Olga Szewczuk

Grodzisk Mazowiecki

„My Sleep Respite”

11

Mirosław Kotas

Lubliniec

„Fluorokosmos”

12

Antoni Andrzejewski

Częstochowa

„Autoportret”

13

Małgorzata Nieroda

Gliwice

„Fate”

14

Damian Frukacz

Częstochowa

„Mesmeryzm 1,2”

15

Hanna Rojda

Poznań

„Cień 2”

16

Łukasz Cyrus

Ruda Ślaska

„Kompozycja suprematyczna 2”

17

Ewa Sierokosz

Sandomierz

„Twarze”

18

Wiktor Wiater

Kraków

„Biologia/Obiekt/Miasto”

19

Marcin Weron

Poznań

„Autoportret z dziwnym kolegą”, „Krupier”, „Tytani”, „Fotomontaż łazienkowy”

20

Szymon Rejek

Kraków

„Znalezisko 2, 3”

21

Katarina Misztal

Szwecja

„Krater 1, 4”

22

Elżbieta Wenda

Bydgoszcz

„Manekin”, „Zatrzymać czas”

23

Aleksandra Tropisz

Łódź

„Śpiący – przemijanie”, Śpiący – oczekiwanie”

24

Filip Bruchnalski

Kraków

„Kwestia techniki”

25

Żaneta Wojtala

Częstochowa

„4 T or F”

26

Marzena Kolarz

Kraków

„Ślad”, „ Kwiat paproci” , Panna młoda”

27

Marek Stańczyk

Katowice

„Świat bez okien”

28

Jan Zych

Kraków

„Ślad 3a, 3b”, „Pare i dolina”, „Wiosna”

29

Taon

Niemcy

„Don t tell me lies”

30

MagWojArt

Zgierz

„Drogi Orfeusza”

31

Mirosław Iskra

Stalowa Wola

„Duchowa rafineria”, „Przebudzenie”

32

Piotr Węcławski

Świebodzin

„Depresion”, „The forgoten house”, „In non-existence”, „The Ende”

33

Jacek Szczerbaniewicz

Jelenia Góra

„Fragmentaryzacja 2,3” , „Sieć”

34

Zbigniew Latała

Kraków

„Murale i Graffiti”, „Nostalgia”

35

Natalia Kubiela

Krzeszowice

„Arealne 1,2”

36

Adrian Wolańczyk

Łańcut

„Materializacja pustki”

37

Matylda Awdziejczyk

Wodzisław Śląski

„Upływy 1,2,3”

38

Judyta Bernaś

Sarnów

„Jednia 01, 07, 10”

39

Martyna Strzelczyk

Czerwionka

„Struktura melancholii”

40

Natalia Knycz

Kozy

„Drzewo życia”

Wystawa Malarstwa i Ceramiki artystów plastyków Elżbiety i Lecha Ledeckich wraz z uczniami Pn.”Nauczyciel i uczniowie” Indywidualna Wystawa Malarstwa Gabrieli Polaczek

przeglądaj wydarzenia: