tel.: (34) 324 46 51

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

drukuj stronę

www.rok.czestochowa.pl / działania / wystawy

29
kwietnia
2016

Pokonkursowa Wystawa Fotografii XIX Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji / XIX International Contest of Digital Photocreation Cyberfoto 2016

Poplenerowa wystawa malarstwa - Złoty Potok 2015/2016 Pod powiekami-Wystawa rysunku i grafiki warsztatowej Agnieszki Kierat.

przeglądaj wydarzenia:


Katalog XIX Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji / XIX International Contest of Digital Photocreation Cyberfoto 2016

 


Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na otwarcie pokonkursowej wystawy fotografii XIX Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji Cyberfoto 2016

Wernisaż odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. o godz. 18.00 w Galerii ART FOTO Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a.

Uczestnicy wernisażu będą mogli wysłuchać wykładu przewodniczącego Jury Konkursu - Krzysztofa Jureckiego, krytyka i historyka fotografii, członka honorowego ZPAF, wykładowcy WSSiP w Łodzi, pt. „Analogowy czy cyfrowy? Świat Zdzisława Beksińskiego w fotografii, malarstwie i grafice”

Wstęp wolny
Termin ekspozycji: 29.04 – 02.06.2016 r.

LISTA AUTORÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY CYBERFOTO 2016
/ AUTORS QUALIFIELD FOR CYBERFOTO 2016 EXHIBITION

L.p.

Imię i nazwisko

Miasto

Tytuł prac

1.

Paulina Stasik

Kańczuga

„Relikwiarz”

2.

Marta Wapiennik

Kraków

„Modele”

3.

Andrzej Jerzy Orłowski

Sopot

„Tryptyk z bursztynem”

4.

Piotr Kosiński

Łódź

„Kuszenie”, „Dezintegracja”

5.

Hanna Rojda

Poznań

„Drzewa”

6.

Magdalena Samborska

Pabianice

„Miss sztuki polskiej”

7.

Ewa Sierokosz

Sandomierz

„W lustrze”, „Podwójna tożsamość”

8.

Aurelia Pachołek

Kraków

„Przeniesienie”

9.

Izabela Łazarczyk-Kaczmarek

Kielce

„Drzewa 1, 2, 3”

10.

Elżbieta Waszczuk

Kołobrzeg

„Apocaliptyka”

11.

Małgorzata Kozakowska

Częstochowa

„Szklana wizja”

12.

Maciej Pułkownik

Częstochowa

„Miłość ojczyzny naszym prawem”

13.

Izabela Muszczynko

Suwałki

„Przestrzeń prywatna”

14.

Marek Zambrzycki

Rumia

„Modernista”

15.

Leonid Goldin

Izrael

„Moon calendar”, „Amplification”

16.

Anna Kowalczyk

Warszawa

„Kreacja”

17.

Edward Jastrzębski

Grudziądz

„Wspomnienie”

18.

Krzysztof Zając

Kielce

„Spowiedź”

19.

Ewelina Dziewońska-Chudy

Częstochowa

„Kalejdoskop”

20.

Lidia Misztal

Gdańsk

„Exodus I C”

21.

Dominika Koszowska

Katowice

„Relacje intymne”

22.

Izabela Retkowska

Toruń

„Constant”

23.

Małgorzata Arciszewska

Częstochowa

„Creep me”

24.

Klaudia Pierzchała

Tychy

„Siła dualizmu”

25.

Mateusz Turek

Kraków

„Hybrydy”

26.

Piotr Zabłocki

Gdańsk

„Conscientia”

27.

Żaneta Wojtała

Częstochowa

„Dehumanizacja”, „Kompilacja”, „Monument”, „Emitorium”

28.

Monika Łuczak

Gorzów Wlkp.

„Człowiek z szuflady”

29.

Marzena Kolarz

Kraków

„Bestiariusz”, „W naturze”

30.

Tadeusz Dudziński

Łódź

„Ziemia”, „Powietrze”, „Woda”

31.

Eugeniusz Nurzyński

Gdańsk

„Neogotyk”

32.

Judyta Bernaś

Będzin

„Jednia 7, 10, 13”

33.

Anna66 Andrzejewska

Będzin

„Who Am I”

34.

Kama Rosińska

Warszawa

„Dancer Grey”, „Dancer Heart”, „Dancer Green”, „Dancer Bones”

35.

Jolanta Krawiec

Bydgoszcz

„Idunamoye Królowa Ryb”, „Jamasumi Królowa Węży”, „Siguntara Królowa Ważek”

36.

Jacek Szczerbaniewicz

Jelenia Góra

„Uczta”

37.

Franciszek Kluczyński

Łódź

„Sen krzepi”

38.

Marcelo Zammenhoff

Łódź

„Miasto”

Poplenerowa wystawa malarstwa - Złoty Potok 2015/2016 Pod powiekami-Wystawa rysunku i grafiki warsztatowej Agnieszki Kierat.

przeglądaj wydarzenia: